Izabella Pawlak

Adwokat

Izabella Pawlak

Od 2018 r. jest aplikantem adwokackim przy Wielkopolskiej Izbie Adwokackiej w Poznaniu. Doświadczenie zawodowe zdobywała w kancelariach adwokackich, kancelarii prawno-patentowej oraz w dziale prawnym poznańskiego wydawnictwa, co pozwoliło jej na poznanie prawa własności intelektualnej w praktyce.

Więcej o mnie

Wiedzę teoretyczną, zdobytą na studiach w czasie seminarium u profesor Aurelii Nowickiej, przygotowując pracę magisterską pt.: „Umowy prawa autorskiego na rynku muzycznym” wykorzystała uczestnicząc w procesie wydawniczym, tworząc bądź opiniując umowy autorskie, a także w ramach konsultacji wszelkich wątpliwości i zagwozdek prawniczych, pojawiających się na każdym etapie powstawania książki. Jako asystent w kancelarii prawno-patentowej, zdobyła doświadczenie z zakresu postępowań spornych, dotyczących naruszeń praw autorskich, praw ochronnych na znaki towarowe oraz czynów nieuczciwej konkurencji.

 

Stan najpełniejszego relaksu osiąga przy książce, na koncercie, jeżdżąc na rowerze/na nartach albo w jednej z asan jako początkujący ninja-yogi.